16th Annual JJ Downs/Mustang Relays 2022

Olive Branch, MS

Center Hill High School Results

Girls Athlete Place Section Results
100 Meter Dash
12.59 Kayleigh Prentiss 1st Finals H1 Results
12.98 Cailyn Williams 2nd Finals H1 Results
13.42 Kyra Morris 5th Finals H2 Results
13.80 SB Makayla Hale 10th Finals H3 Results
13.91 SB Jada Parker 11th Finals H3 Results
200 Meter Dash
25.62 SB Kayleigh Prentiss 1st Finals H1 Results
28.39 SB Jasmine Sorrels 6th Finals H2 Results
29.11 SB Lynia Randolph 9th Finals H2 Results
30.13 Kamilyah Stevens 15th Finals H1 Results
400 Meter Dash
1:09.03 SB Nyiah Landfair 6th Finals H2 Results
1:10.61 Z'Karia Flemons 11th Finals H2 Results
1:12.76 SB Kamilyah Stevens 17th Finals H5 Results
1:20.06 SB Page Wilcher 26th Finals H4 Results
800 Meter Run
2:51.99 Sydney Hyatt 2nd Finals H1 Results
3:12.61 SB Georgia Shoup 9th Finals H3 Results
3:17.44 SB EMILY BOGEMA 11th Finals H3 Results
3:24.29 SB Katherine Linville 14th Finals H3 Results
1600 Meter Run
6:53.15 Georgia Shoup 3rd Finals H1 Results
7:14.41 Sydney Hyatt 6th Finals H1 Results
7:17.18 EMILY BOGEMA 7th Finals H1 Results
8:34.30 SB Dhriti Dhingra 10th Finals H1 Results
100 Meter Hurdles
19.09 SB Lynia Randolph 1st Finals H1 Results
19.86 SB Z'naiah Bowers 4th Finals H2 Results
22.04 SB Morgan Parks 15th Finals H3 Results
22.78 SB Shanyia Ryan 19th Finals H4 Results
300 Meter Hurdles
46.97 Kayleigh Prentiss 1st Finals H1 Results
53.49 SB Makayla Hale 2nd Finals H2 Results
56.44 SB Z'naiah Bowers 5th Finals H2 Results
4x100 Meter Relay
50.92 Relay Team 1st Finals H1 Results
4x200 Meter Relay
1:48.65 SB Relay Team 1st Finals H1 Results
4x400 Meter Relay
4:43.55 Relay Team 4th Finals H1 Results
4x800 Meter Relay
13:04.35 Relay Team 2nd Finals H1 Results
High Jump
5-4 Kayleigh Prentiss 1st Finals H1 Results
4-6 Leah Leasure 5th Finals H1 Results
Long Jump
14-7 Makayla Hale 1st Finals H3 Results
14-5 Lynia Randolph 3rd Finals H2 Results
12-10 SB Nyiah Landfair 11th Finals H2 Results
Triple Jump
34-1 Cailyn Williams 1st Finals H2 Results
32-6 SB Kynnedy Terry 2nd Finals H2 Results
31-0.5 SB Jada Parker 4th Finals H1 Results
29-2 SB Jabrea Brown 7th Finals H1 Results
27-8.5 Lynia Randolph 8th Finals H2 Results
26-3.5 Z'naiah Bowers 10th Finals H2 Results
Pole Vault
7-6 Katherine Linville 1st Finals H1 Results
Discus
56-1 DiAra Tabor 10th Finals H2 Results
46-2 Leayanna Lenoir 19th Finals H2 Results
46-0 Morgan Parks 20th Finals H1 Results
Shot Put
23-7.5 DiAra Tabor 10th Finals H3 Results
21-5.5 SB Morgan Parks 18th Finals H1 Results
17-9 SB Leayanna Lenoir 27th Finals H1 Results
Boys Athlete Place Section Results
100 Meter Dash
11.79 SB Landis Henderson 6th Finals H3 Results
11.87 Kamien Knight 9th Finals H1 Results
11.88 SB Blair Colbert 10th Finals H5 Results
12.02 SB Omar Lockett 12th Finals H4 Results
12.14 Jerell Fant 17th Finals H2 Results
200 Meter Dash
23.69 Kielon Jones 1st Finals H1 Results
24.17 SB Blair Colbert 4th Finals H4 Results
24.48 SB Jerell Fant 9th Finals H2 Results
25.92 SB Jemarius Wright 20th Finals H6 Results
29.55 Landis Henderson 33rd Finals H3 Results
400 Meter Dash
58.68 KeTren Simmons 9th Finals H4 Results
58.75 Ali Felton 10th Finals H2 Results
59.12 SB Caleb Brown 12th Finals H3 Results
1:03.45 Jason Fant 19th Finals H4 Results
800 Meter Run
2:37.32 Johnathon Brewster 13th Finals H1 Results
2:37.41 SB Jason Porter 14th Finals H2 Results
1600 Meter Run
5:52.30 Johnathon Brewster 10th Finals H1 Results
6:05.09 SB Barry Brown 11th Finals H2 Results
8:03.95 Jaylon Brown 21st Finals H2 Results
3200 Meter Run
12:30.48 Johnathon Brewster 4th Finals H1 Results
110 Meter Hurdles
19.19 SB Chantz Meeks 7th Finals H2 Results
300 Meter Hurdles
50.60 SB Chantz Meeks 12th Finals H3 Results
4x100 Meter Relay
45.56 Relay Team 3rd Finals H1 Results
4x200 Meter Relay
1:35.14 Relay Team 1st Finals H1 Results
4x400 Meter Relay
3:53.36 Relay Team 2nd Finals H1 Results
4x800 Meter Relay
10:15.27 Relay Team 3rd Finals H1 Results
High Jump
5-0 Kielon Jones 15th Finals H1 Results
Long Jump
19-4 Kielon Jones 3rd Finals H3 Results
17-11 Caleb Brown 8th Finals H2 Results
17-11 Omar Lockett 8th Finals H2 Results
17-2.5 Kamien Knight 12th Finals H3 Results
Triple Jump
4-11 Kielon Jones 12th Finals H2 Results
Pole Vault
11-0 Neal Terry 1st Finals H1 Results
10-6 SB Abel Sanders 2nd Finals H1 Results
10-0 Ivan Ruiz 3rd Finals H1 Results
8-0 SB Avan Castic 4th Finals H1 Results
Discus
117-4 SB Johnathan Rogers 2nd Finals H3 Results
102-2 Kaleb McCallister 7th Finals H3 Results
89-4 Aaron McClardy 12th Finals H2 Results
80-7 SB Allen Sloan 17th Finals H1 Results
Shot Put
43-0 Laynce Henderson 1st Finals H3 Results
34-0.25 SB Kaleb McCallister 7th Finals H2 Results
31-0 Elijah Westbrooks 14th Finals H2 Results