Licensed to Winona High School - MS HY-TEK's Meet Manager 3/18/2017 05:58 PM
2017 Winona High School Invitational - 3/18/2017
Eugene Harris Memorial Track
Results
Event 1 Girls 4x800 Meter Relay 1A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
Finals
1 J. F. Kennedy High School 13:22.00 8
1) Coleman, Katelyn 7 2) Ingram, Ja'Kalia 8
3) Morris, ZaQuoya 8 4) Scott, Dayderneka 10
Event 2 Girls 4x800 Meter Relay 2A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Canton High School 11:52.57 11:32.00 8
1) Davis, Gabrielle 9 2) Allen, Chamiya 9
3) Brown, Ja'Myla 9 4) Winn, Chemyah 10
2 Senatobia High School 11:45.06 11:40.00 6
1) Allen, Ebony 10 2) Burdette, Sequoia 9
3) Cathey, Destini 11 4) Richardson, Athena 10
-- Yazoo City High School NT
1) Henderson, TyQuandria 7 2) Parker, Nikeria 7
3) Wardley, Treaunna 7 4) Alexander, Ciaya 7
Event 7 Boys 4x800 Meter Relay 1A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Winona High School 9:24.00 9:44.00 8
1) Bullard, Cameron 10 2) Holly, Carson 9
3) Ritchie, Jordan 12 4) Miller, Aden 11
2 J. F. Kennedy High School 9:53.00 6
1) Castle, Norman 12 2) Gardner, Cedric 11
3) Jackson, Davonte 10 4) Strickland, Shammod 10
Event 8 Boys 4x800 Meter Relay 2A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Senatobia High School 9:02.90 8:51.00 8
1) Rogers, Tony 11 2) Syme, Tate 12
3) Birge, Gwatney 10 4) Reed, Robert 11
2 Canton High School 9:18.82 9:06.00 6
1) Williams, J'Quan 11 2) McGruder, Zahlyn 11
3) Goss, Denico 11 4) Travis, Pizarro 10
Event 21 Girls 100 Meter Hurdles 1A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Roberts, Ashleigh 12 Winona High 18.12 19.52 NWI 8
2 Myles, Reneshia 7 J. F. Kenned 20.50 NWI 6
3 Jones, Tommanique 11 Humphreys Co 21.11 NWI 4
4 Morris, ZaQuoya 8 J. F. Kenned 23.86 NWI 2
5 Fleming, Nedagja 10 Winona High 25.91 NWI 1
-- Ellis, Lataria 9 Winona High NT NWI
-- Sanders, Yenysia 11 Humphreys Co DQ NWI
Event 22 Girls 100 Meter Hurdles 2A
========================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind H# Points
========================================================================================
1 Farve, Trinity 12 Canton High 16.80 18.06 NWI 1 8
2 Poston, Jada 10 Canton High 17.50 18.85 NWI 1 6
3 King, Shukira 11 Senatobia Hi 20.59 20.20 NWI 1 4
4 Blanks, Alexis 12 Senatobia Hi 20.85 20.26 NWI 1 2
5 Rhone, Casey 10 Senatobia Hi 21.76 22.45 NWI 1 1
-- Edwards, Marianna 11 Yazoo City H NT NWI 2
-- Chestnut, Arianna 10 Yazoo City H NT NWI 2
-- Gamble, Rykesha 11 Gentry High NT NWI 1
-- Anderson, Makayla 11 Canton High 16.91 NT NWI 1
-- Hutchenson, Arriel 12 Gentry High NT NWI 2
Event 27 Boys 110 Meter Hurdles 1A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Purnell, Michael 12 Winona High 16.61 17.59 NWI 8
2 Hayes, Isaiah 10 J. F. Kenned 21.31 NWI 6
3 Coffee, Andarious 9 Winona High 22.41 22.19 NWI 4
4 Love, Timie 8 Winona High 21.89 22.22 NWI 2
-- Shelton, Reginald 11 J. F. Kenned NT NWI
-- Williams, Tyler 11 J. F. Kenned 26.88 NT NWI
Event 28 Boys 110 Meter Hurdles 2A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Thomas Jr., Ray 11 Senatobia Hi 16.18 16.02 NWI 8
2 Ollie, Rytravious 11 Canton High 16.60 18.21 NWI 6
3 Travis, Pizarro 10 Canton High 16.80 21.79 NWI 4
-- Bradley, BruTavious 10 Yazoo City H NT NWI
-- Jones, Brannon 10 Yazoo City H NT NWI
-- Williams, J'Quan 11 Canton High 17.80 NT NWI
-- Wooten, Kavan 9 Senatobia Hi 17.35 NT NWI
Event 33 Girls 100 Meter Dash 1A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Hughes, Krystal 10 Winona High 12.97 13.37 NWI 8
2 Pitchford, Brandy 12 Humphreys Co 13.42 13.62 NWI 6
3 Ford, Tyonna 9 Winona High 14.68 14.58 NWI 4
4 Thornton, Tylissia 9 Humphreys Co 14.73 NWI 2
5 Starks, Kennedy 7 J. F. Kenned 17.28 NWI 1
-- Hughes, Christianna 10 Humphreys Co NT NWI
-- Scott, Mallori 7 J. F. Kenned NT NWI
Event 34 Girls 100 Meter Dash 2A
========================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind H# Points
========================================================================================
1 Green, Keiryonia 12 Senatobia Hi 12.32 12.86 NWI 1 8
2 Burns, Jasmine 9 Canton High 12.63 12.92 NWI 1 6
3 Cage, Zykia 11 Greenville H 13.10 13.44 NWI 1 4
4 Hayes, Hillary 11 Canton High 13.24 14.10 NWI 1 2
5 Allen, Chamiya 9 Canton High 13.18 14.66 NWI 1 1
-- Johnson, Alyndria 8 Senatobia Hi NT NWI 1
-- Collum, Catherine 7 Yazoo City H NT NWI 1
-- Jenkins, Tyreonna 9 Yazoo City H NT NWI 2
-- Minor, Mya 10 Gentry High NT NWI 2
-- Levy, Asianae 11 Gentry High NT NWI 1
-- Bobo, Tamyra 8 Senatobia Hi NT NWI 2
Event 39 Boys 100 Meter Dash 1A
========================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind H# Points
========================================================================================
1 Smith, Nathan 11 Humphreys Co 11.89 NWI 1 8
2 Robinson, Marcus 10 Humphreys Co 12.12 NWI 2 6
3 Forrest, LaChristian 10 Winona High 12.93 12.73 NWI 1 4
4 Griham, Meldujuan 9 J. F. Kenned 12.78 NWI 1 2
5 Davis, Jadarius 10 Winona High 13.21 12.86 NWI 1 1
6 Kinnell, Antonio 10 Winona High 13.65 13.05 NWI 1
7 Wright, Marquel 8 J. F. Kenned 13.27 NWI 1
-- Lathem, Terrick 7 J. F. Kenned NT NWI 2
-- Fields, James 11 Humphreys Co DQ NWI 2
Event 40 Boys 100 Meter Dash 2A
========================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind H# Points
========================================================================================
1 Robinson, Bralon 12 Canton High 10.81 11.07 NWI 1 8
2 Hall, Ramonte 10 Canton High 11.10 11.27 NWI 1 6
3 Tucker, Travis 12 Senatobia Hi 10.84 11.35 NWI 1 4
4 McGruder, Zahlyn 11 Canton High 10.86 11.37 NWI 1 2
5 Phillips, Artrell 12 Greenville H 11.50 11.87 NWI 1 1
6 Ramsey, Jeremy 11 Senatobia Hi 11.65 11.97 NWI 1
7 Newson, Jefferson 11 Senatobia Hi 12.04 NWI 2
8 Simmons, Errick 9 Greenville H 11.32 12.39 NWI 1
-- Sneed, Cameron 9 Yazoo City H NT NWI 2
-- Guice, Demonz 7 Yazoo City H NT NWI 2
Event 45 Girls 4x200 Meter Relay 1A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Winona High School 2:01.03 1:56.08 8
1) Walls, Michelle 11 2) Roberts, Ashleigh 12
3) Hughes, Krystal 10 4) Ford, Tyonna 9
2 Humphreys County HS 1:58.79 6
1) Jones, Tommanique 11 2) Pitchford, Brandy 12
3) Sanders, Yenysia 11 4) Williams, Marquisha 10
3 J. F. Kennedy High School 2:03.64 4
1) Coleman, Katelyn 7 2) Franklin, Daija 9
3) Ingram, Ja'Kalia 8 4) Wiggins, Jariah 7
Event 46 Girls 4x200 Meter Relay 2A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Canton High School 1:47.00 1:52.99 8
1) Anderson, Makayla 11 2) Hayes, Hillary 11
3) Allen, Chamiya 9 4) Davis, Amiracle 11
2 Senatobia High School 1:58.13 1:54.08 6
1) Burdette, Sequoia 9 2) Burdette, Shakiya 11
3) Cathey, Destini 11 4) King, Shukira 11
-- Yazoo City High School NT
1) Murphy, Markeyanna 10 2) Hall, Marvanna 11
3) Edwards, Marissa 8 4) Collum, Catherine 7
-- Gentry High School NT
1) Conrod, Mercedes 10 2) Minor, Mya 10
3) Gatlin, Jarmesha 12 4) Levy, Asianae 11
Event 51 Boys 4x200 Meter Relay 1A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Humphreys County HS 1:38.88 8
1) Robinson, Micheal 11 2) McCullough, Keaundre 10
3) Fields, James 11 4) Berry, Savon 12
2 Winona High School 1:43.87 1:39.12 6
1) Purnell, Michael 12 2) Gholston, Malcolm 9
3) Hargrove, Adavion 9 4) Campbell, D'Marco 9
-- J. F. Kennedy High School DQ
1) Clifton, A'Darrin 11 2) Cooper, Darrion 11
3) Hayes, Isaiah 10 4) Lathem, Thaddeus 7
Event 52 Boys 4x200 Meter Relay 2A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Canton High School 1:30.00 1:32.12 8
1) Matthews, Javontae 10 2) Davis, Jaylen 10
3) Ollie, Rytravious 11 4) Peel, T'Jarion 12
2 Senatobia High School 1:34.85 1:32.40 6
1) Ramsey, Jeremy 11 2) Newson, Jefferson 11
3) House, Deondre 10 4) Young, Niageria 10
-- Yazoo City High School NT
1) Washington, Tommie 10 2) Knight, Roderick 8
3) Allen, Sedrick 11 4) Sneed, Cameron 9
Event 57 Girls 1600 Meter Run 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Scott, Victoria 10 J. F. Kenned 7:52.00 8
2 Craig, Larriel 10 J. F. Kenned 8:00.00 6
3 Windham, Kayla 9 Winona High 8:25.00 4
-- Rice, Kaylee 9 Winona High 6:58.00 NT
Event 58 Girls 1600 Meter Run 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Casey, Abbi 11 Senatobia Hi 6:05.00 6:26.00 8
2 Watts, Derika 10 Canton High 5:52.71 6:34.00 6
3 Rhone, Casey 10 Senatobia Hi 6:21.50 6:54.00 4
4 Meredith, Kendal 10 Senatobia Hi 7:33.67 7:01.00 2
5 Oliver, Quintoria 9 Canton High 6:30.00 7:38.00 1
-- Lyons, Jalesia 11 Gentry High NT
-- Hunter, Alexus 11 Canton High 6:18.58 NT
-- Wright, Andrianna 11 Gentry High 7:24.00 NT
Event 63 Boys 1600 Meter Run 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Bullard, Cameron 10 Winona High 5:17.00 5:25.00 8
2 Strickland, Shammod 10 J. F. Kenned 5:11.45 5:33.00 6
3 Jackson, Davonte 10 J. F. Kenned 5:42.71 5:37.00 4
4 Lathem, Terrick 7 J. F. Kenned 5:40.00 2
5 Holly, Carson 9 Winona High 5:35.00 6:25.00 1
-- Mearett, Syvan 7 Winona High NT
Event 64 Boys 1600 Meter Run 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Syme, Tate 12 Senatobia Hi 4:46.00 4:51.00 8
2 Pierce, Kenna 11 Canton High 4:49.60 4:52.00 6
3 Webber, Chris 11 Columbus Christi 4:53.00 4
4 Reed, Robert 11 Senatobia Hi 5:18.38 5:09.00 2
5 Wright, Marquiz 9 Canton High 5:18.00 5:22.00 1
6 Ahmed, Dene 11 Senatobia Hi 5:01.00 5:26.00
7 Harvey, Labroski 11 Canton High 5:17.00 5:29.00
8 Williams, Dominique 10 Greenville H 5:37.83 5:42.00
Event 69 Girls 4x100 Meter Relay 1A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Winona High School 54.52 8
1) Walls, Michelle 11 2) Roberts, Ashleigh 12
3) Hughes, Krystal 10 4) Ford, Tyonna 9
-- J. F. Kennedy High School NT
1) Lloyd, Tanzania 9 2) Scott, Mallori 7
3) Starks, Kennedy 7 4) Thompson, De'Anna 10
-- Humphreys County HS DQ
1) Hughes, Christianna 10 2) James, Lajada 11
3) Jones, Tyranesha 10 4) Pitchford, Brandy 12
Event 70 Girls 4x100 Meter Relay 2A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Senatobia High School 52.84 51.77 8
1) Burdette, Sequoia 9 2) Burdette, Shakiya 11
3) Green, Keiryonia 12 4) King, Shukira 11
2 Canton High School 52.00 52.56 6
1) Hayes, Hillary 11 2) Davis, Amiracle 11
3) Allen, Chamiya 9 4) Burns, Jasmine 9
-- Yazoo City High School NT
1) Edwards, Marissa 8 2) Woods, Amilya 8
3) Dixon, Canbrea 8 4) Collum, Catherine 7
-- Gentry High School NT
1) Conrod, Mercedes 10 2) Gatlin, Jarmesha 12
3) Levy, Asianae 11 4) Minor, Mya 10
Event 75 Boys 4x100 Meter Relay 1A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Humphreys County HS 45.76 8
1) Berry, Savon 12 2) Smith, Nathan 11
3) Robinson, Marcus 10 4) Fields, James 11
2 J. F. Kennedy High School 47.39 6
1) Cooper, Darrion 11 2) Griham, Meldujuan 9
3) Hayes, Isaiah 10 4) Lathem, Thaddeus 7
3 Winona High School 47.47 47.62 4
1) Gholston, Malcolm 9 2) Hargrove, Adavion 9
3) Campbell, D'Marco 9 4) Forrest, LaChristian 10
-- Leflore County HS NT
1) Little, Jaylen 12 2) Manning, Xavier 12
3) McCline, Ephraim 10 4) Murry, Jeremy 12
Event 76 Boys 4x100 Meter Relay 2A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Canton High School 42.50 44.43 8
1) Matthews, Javontae 10 2) Hall, Ramonte 10
3) Peel, T'Jarion 12 4) Robinson, Bralon 12
2 Senatobia High School 45.28 44.69 6
1) Sipp, Deanta 12 2) Newson, Jefferson 11
3) Ramsey, Jeremy 11 4) Thomas Jr., Ray 11
-- Yazoo City High School NT
1) Washington, Tommie 10 2) Knight, Roderick 8
3) Allen, Sedrick 11 4) Sneed, Cameron 9
Event 81 Girls 400 Meter Dash 1A
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Weathersby, Tyra 9 Winona High 1:08.20 2 8
2 Greenlee, Tia 12 Winona High 1:09.04 1:11.03 1 6
3 Ingram, Ja'Kalia 8 J. F. Kenned 1:11.15 1:13.38 1 4
4 Walls, Michelle 11 Winona High 1:07.82 1:16.30 1 2
5 Franklin, Daija 9 J. F. Kenned 1:21.05 1 1
-- Scott, Zikirria 10 Humphreys Co NT 2
-- Jones, Aalaiyah 10 Humphreys Co 1:11.59 NT 1
-- Coleman, Katelyn 7 J. F. Kenned NT 2
-- Thomas, Kimberly 12 Humphreys Co NT 1
Event 82 Girls 400 Meter Dash 2A
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Green, Keiryonia 12 Senatobia Hi 1:00.19 59.62 1 8
2 Davis, Gabrielle 9 Canton High 1:01.00 1:01.67 1 6
3 Winn, Chemyah 10 Canton High 1:03.94 1:03.18 1 4
4 Cage, Zykia 11 Greenville H 1:00.30 1:04.44 1 2
5 Thomas, Michelle 11 Greenville H 1:07.39 2 1
6 Burdette, Shakiya 11 Senatobia Hi 1:04.89 1:13.25 1
-- Diew, Jasmine 7 Yazoo City H NT 1
-- Gatlin, Jarmesha 12 Gentry High NT 1
-- Mack, Makayla 7 Yazoo City H NT 2
-- Bobo, Tamyra 8 Senatobia Hi 1:09.91 NT 1
-- Gatlin, Joy 10 Gentry High NT 2
Event 87 Boys 400 Meter Dash 1A
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Clark, Dedric 11 Winona High 51.95 52.32 1 8
2 James, Tyric 12 Humphreys Co 54.33 53.86 1 6
3 Berry, Savon 12 Humphreys Co 59.90 2 4
4 Bell, Raphael 11 J. F. Kenned 1:02.50 1 2
5 Davis, Jabrell 10 Winona High 1:02.84 1:02.60 1 1
6 Campbell, D'Marco 9 Winona High 1:04.24 1:05.64 1
7 Thornton, Anthony 9 Humphreys Co 1:07.24 2
-- Clifton, A'Darrin 11 J. F. Kenned NT 2
-- Cooper, Darrion 11 J. F. Kenned NT 1
Event 88 Boys 400 Meter Dash 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Tucker, Travis 12 Senatobia Hi 49.86 51.20 8
2 Ollie, Rytravious 11 Canton High 51.86 52.21 6
3 McGruder, Zahlyn 11 Canton High 49.90 52.26 4
4 Young, Niageria 10 Senatobia Hi 52.80 54.37 2
5 House, Deondre 10 Senatobia Hi 53.98 55.02 1
6 Simmons, Errick 9 Greenville H 54.38 56.06
-- Washington, Tommie 10 Yazoo City H NT
-- Knight, Roderick 8 Yazoo City H NT
Event 93 Girls 300 Meter Hurdles 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Myles, Reneshia 7 J. F. Kenned 56.34 8
2 Scott, Zikirria 10 Humphreys Co 1:01.42 6
3 Morris, ZaQuoya 8 J. F. Kenned 1:01.62 4
4 Skinner, Breonna 10 Winona High 1:04.51 2
5 Jones, Tommanique 11 Humphreys Co 1:10.03 1
-- Sanders, Yenysia 11 Humphreys Co NT
Event 94 Girls 300 Meter Hurdles 2A
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Farve, Trinity 12 Canton High 47.22 45.83 1 8
2 Poston, Jada 10 Canton High 50.67 49.10 1 6
3 Blanks, Alexis 12 Senatobia Hi 56.87 50.53 1 4
4 Brown, Ja'Myla 9 Canton High 53.10 54.00 1 2
5 King, Shukira 11 Senatobia Hi 58.43 55.18 1 1
6 Miller, Alandria 11 Senatobia Hi 56.40 55.35 1
-- Edwards, Marianna 11 Yazoo City H NT 2
-- Chestnut, Arianna 10 Yazoo City H NT 2
-- Gamble, Rykesha 11 Gentry High NT 1
-- Hutchenson, Arriel 12 Gentry High NT 2
Event 99 Boys 300 Meter Hurdles 1A
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Purnell, Michael 12 Winona High 43.75 46.45 1 8
2 Hayes, Isaiah 10 J. F. Kenned 48.15 2 6
3 Love, Timie 8 Winona High 53.50 51.88 1 4
4 Coffee, Andarious 9 Winona High 55.54 51.91 1 2
5 Shelton, Reginald 11 J. F. Kenned 58.16 2 1
-- James, Tyric 12 Humphreys Co NT 2
-- Hart, Jordan 12 Humphreys Co NT 1
-- Williams, Tyler 11 J. F. Kenned 54.60 NT 1
-- Copprue, Johnny 10 Humphreys Co DQ 1
Event 100 Boys 300 Meter Hurdles 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Travis, Pizarro 10 Canton High 40.61 42.01 8
2 Newson, Jefferson 11 Senatobia Hi 41.99 43.72 6
3 Davis, Jaylen 10 Canton High 42.70 43.80 4
4 Williams, J'Quan 11 Canton High 43.60 47.02 2
5 Hardin, Tyrese 12 Senatobia Hi 48.64 47.51 1
6 Wooten, Kavan 9 Senatobia Hi 46.05 49.98
-- Jones, Brannon 10 Yazoo City H NT
-- Bradley, BruTavious 10 Yazoo City H NT
Event 105 Girls 800 Meter Run 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Windham, Kayla 9 Winona High 3:17.18 3:48.44 8
-- Scott, Victoria 10 J. F. Kenned NT
-- Craig, Larriel 10 J. F. Kenned NT
-- Scott, Dayderneka 10 J. F. Kenned NT
Event 106 Girls 800 Meter Run 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Richardson, Athena 10 Senatobia Hi 2:33.00 2:36.78 8
2 Cathey, Destini 11 Senatobia Hi 2:42.00 2:51.38 6
3 Watts, Derika 10 Canton High 2:42.52 2:52.81 4
4 Birkley, Dimon 10 Greenville H 2:58.41 3:03.15 2
5 Deberry, Jasmine 9 Senatobia Hi 3:08.34 1
6 Oliver, Quintoria 9 Canton High 2:52.58 3:11.41
-- Jenkins, Tyra 7 Yazoo City H NT
-- Alexander, Ciaya 7 Yazoo City H NT
-- Parker, Nikeria 7 Yazoo City H NT
-- Hawthorne, Alicia 11 Gentry High 3:20.25 NT
-- Hatch, Genesis 10 Gentry High NT
-- Hunter, Alexus 11 Canton High 2:45.67 NT
Event 111 Boys 800 Meter Run 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Ritchie, Jordan 12 Winona High 2:19.00 2:24.21 8
2 Coleman, Dennis 10 J. F. Kenned 2:26.30 2:25.28 6
3 Castle, Norman 12 J. F. Kenned 2:13.75 2:28.42 4
4 Lathem, Terrick 7 J. F. Kenned 2:33.74 2
5 Miller, Aden 11 Winona High 2:29.00 2:44.51 1
6 O'Bryant, Jesse 11 Winona High 2:37.90 2:50.50
Event 112 Boys 800 Meter Run 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Syme, Tate 12 Senatobia Hi 2:00.00 2:06.39 8
2 Rogers, Tony 11 Senatobia Hi 2:02.00 2:06.44 6
3 Pierce, Kenna 11 Canton High 2:08.53 2:21.36 4
4 Goss, Denico 11 Canton High 2:18.35 2:22.65 2
5 Wright, Marquiz 9 Canton High 2:12.00 2:28.04 1
6 Williams, Dominique 10 Greenville H 2:26.59 2:32.51
7 Moore, Kenny Ray 9 Senatobia Hi 2:40.00 2:47.53
-- Harris, Kyandre 10 Yazoo City H NT
-- Nune, Willie 10 Yazoo City H NT
-- Thomas, Marcus 11 Greenville H 2:32.75 NT
Event 117 Girls 200 Meter Dash 1A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Hughes, Krystal 10 Winona High 27.25 28.19 NWI 8
2 Pitchford, Brandy 12 Humphreys Co 28.23 29.40 NWI 6
3 Jones, Tommanique 11 Humphreys Co 31.28 NWI 4
4 Sanders, Yenysia 11 Humphreys Co 31.34 NWI 2
5 Lloyd, Tanzania 9 J. F. Kenned 35.63 NWI 1
6 Starks, Kennedy 7 J. F. Kenned 45.69 NWI
-- Scott, Mallori 7 J. F. Kenned NT NWI
Event 118 Girls 200 Meter Dash 2A
========================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind H# Points
========================================================================================
1 Green, Keiryonia 12 Senatobia Hi 25.92 25.81 NWI 1 8
2 Cage, Zykia 11 Greenville H 26.85 26.82 NWI 1 6
3 Davis, Gabrielle 9 Canton High 26.25 27.28 NWI 1 4
4 Burns, Jasmine 9 Canton High 26.15 27.84 NWI 1 2
5 Winn, Chemyah 10 Canton High 26.95 27.97 NWI 1 1
6 Burdette, Sequoia 9 Senatobia Hi 29.22 29.09 NWI 1
-- Williams, Jakeiah 7 Yazoo City H NT NWI 2
-- Johnson, Alyndria 8 Senatobia Hi NT NWI 2
-- Williams, Makayla 10 Yazoo City H NT NWI 1
-- Levy, Asianae 11 Gentry High NT NWI 2
-- Conrod, Mercedes 10 Gentry High NT NWI 1
Event 123 Boys 200 Meter Dash 1A
========================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind H# Points
========================================================================================
1 Clark, Dedric 11 Winona High 23.88 23.48 NWI 1 8
2 Lathem, Thaddeus 7 J. F. Kenned 23.89 NWI 1 6
3 James, Tyric 12 Humphreys Co 24.90 24.40 NWI 1 4
4 McCullough, Keaundre 10 Humphreys Co 24.87 NWI 2 2
5 Perkins, D'Varsaiyia 9 Humphreys Co 24.91 NWI 2 1
6 Hargrove, Adavion 9 Winona High 27.22 25.94 NWI 1
7 Campbell, D'Marco 9 Winona High 26.26 26.66 NWI 1
8 Griham, Meldujuan 9 J. F. Kenned 26.70 NWI 1
9 Cooper, Darrion 11 J. F. Kenned 27.90 NWI 2
Event 124 Boys 200 Meter Dash 2A
========================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind H# Points
========================================================================================
1 Robinson, Bralon 12 Canton High 21.90 22.42 NWI 1 8
2 Hall, Ramonte 10 Canton High 22.20 22.96 NWI 1 6
3 Tucker, Travis 12 Senatobia Hi 20.84 23.06 NWI 1 4
4 Young, Niageria 10 Senatobia Hi 23.80 23.42 NWI 1 2
5 Ramsey, Jeremy 11 Senatobia Hi 23.30 23.73 NWI 1 1
6 Simmons, Errick 9 Greenville H 24.80 24.61 NWI 1
7 McGruder, Zahlyn 11 Canton High 21.80 24.77 NWI 1
8 Phillips, Artrell 12 Greenville H 23.94 25.68 NWI 1
-- Guice, Demonz 7 Yazoo City H NT NWI 2
-- Sneed, Cameron 9 Yazoo City H NT NWI 2
-- Peppers, Isaac 11 Greenville H NT NWI 2
Event 129 Girls 3200 Meter Run 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
-- Rice, Kaylee 9 Winona High 15:11.67 NT
Event 130 Girls 3200 Meter Run 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Clark, Anna 8 Senatobia Hi 13:27.00 14:20.00 8
2 Casey, Abbi 11 Senatobia Hi 13:11.70 15:06.00 6
3 Watts, Derika 10 Canton High 13:29.54 15:51.00 4
4 Meredith, Kendal 10 Senatobia Hi 15:09.00 15:54.00 2
5 Oliver, Quintoria 9 Canton High 15:00.00 17:39.00 1
-- Hawthorne, Alicia 11 Gentry High NT
-- Hunter, Alexus 11 Canton High 13:41.00 NT
-- Wright, Andrianna 11 Gentry High 15:00.00 NT
Event 131 Boys 3200 Meter Run 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Bullard, Cameron 10 Winona High 12:07.90 11:33.00 8
2 Jackson, Davonte 10 J. F. Kenned 12:04.00 11:51.00 6
3 Holly, Carson 9 Winona High 12:36.00 12:02.00 4
4 Strickland, Shammod 10 J. F. Kenned 11:20.57 12:16.00 2
5 Gardner, Cedric 11 J. F. Kenned 10:47.01 12:45.00 1
-- Mearett, Syvan 7 Winona High NT
Event 132 Boys 3200 Meter Run 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Webber, Chris 11 Columbus Christi 11:21.00 8
2 Beissel, Luke 8 Kirk Academy 11:08.07 11:24.00 6
3 Pierce, Kenna 11 Canton High 10:42.83 11:30.00 4
4 Reed, Robert 11 Senatobia Hi 10:52.80 11:40.00 2
5 Harvey, Labroski 11 Canton High 11:18.00 12:35.00 1
6 Wright, Marquiz 9 Canton High 11:17.00 12:51.00
7 Ahmed, Dene 11 Senatobia Hi 12:00.31 13:32.00
8 Syme, Austin 10 Senatobia Hi 12:23.00 13:38.00
-- Mack, Daden 10 Yazoo City H NT
Event 133 Girls 4x400 Meter Relay 1A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Winona High School 4:49.00 8
1) Weathersby, Tyra 9 2) Walls, Michelle 11
3) Roberts, Ashleigh 12 4) Greenlee, Tia 12
2 Humphreys County HS 5:01.00 6
1) Jones, Tommanique 11 2) Thomas, Kimberly 12
3) Love, D'Asya 9 4) Ward, Teambrya 10
3 J. F. Kennedy High School 5:34.00 4
1) Coleman, Katelyn 7 2) Ingram, Ja'Kalia 8
3) Scott, Dayderneka 10 4) Wiggins, Jariah 7
Event 134 Girls 4x400 Meter Relay 2A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Senatobia High School 4:45.86 4:44.00 8
1) Blanks, Alexis 12 2) Burdette, Shakiya 11
3) Cathey, Destini 11 4) Richardson, Athena 10
2 Canton High School 4:24.00 4:47.00 6
1) Hayes, Hillary 11 2) Brown, Ja'Myla 9
3) Watts, Derika 10 4) Poston, Jada 10
-- Yazoo City High School NT
1) Austin, KeyShanna 10 2) Banks, Azaria 10
3) Hall, Marvanna 11 4) Mack, Makayla 7
-- Gentry High School NT
1) Gamble, Rykesha 11 2) Hawthorne, Alicia 11
3) Hutchenson, Arriel 12 4) Wright, Andrianna 11
-- Greenville HS 4:44.12 NT
1) Birkley, Dimon 10 2) Cage, Zykia 11
3) Skinner, Sha'Daesha 9 4) Thomas, Michelle 11
Event 139 Boys 4x400 Meter Relay 1A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Winona High School 4:07.00 3:56.00 8
1) Purnell, Michael 12 2) Coffee, Andarious 9
3) Gholston, Malcolm 9 4) Hargrove, Adavion 9
2 J. F. Kennedy High School 4:06.00 6
1) Castle, Norman 12 2) Gardner, Cedric 11
3) Jackson, Davonte 10 4) Strickland, Shammod 10
3 Humphreys County HS 4:52.00 4
1) Hart, Jordan 12 2) James, Tyric 12
3) Berry, Savon 12 4) Dones, Charles 9
-- Leflore County HS NT
1) Burnside, Marshall 10 2) Fipps, Sylvester 12
Event 140 Boys 4x400 Meter Relay 2A
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Senatobia High School 3:51.98 3:36.00 8
1) Tucker, Travis 12 2) Young, Niageria 10
3) Rogers, Tony 11 4) Syme, Tate 12
2 Canton High School 3:21.00 3:44.00 6
1) McGruder, Zahyln 11 2) Davis, Jaylen 10
3) Peel, T'Jarion 12 4) Goss, Denico 11
-- Yazoo City High School NT
1) Knight, Roderick 8 2) Harris, Ky'andre 10
3) Nune, Willie 10 4) Washington, Tommie 10
-- Greenville HS 3:57.32 NT
1) Phillips, Artrell 12 2) Simmons, Errick 9
3) Williams, Dominique 10 4) Peppers, Isaac 11
Event 145 Girls Long Jump 1A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Weathersby, Tyra 9 Winona High 16-08.00 NWI 8
2 Jones, Tommanique 11 Humphreys Co 12-07.50 NWI 6
3 Myles, Reneshia 7 J. F. Kenned 12-03.50 NWI 4
4 Pitchford, Brandy 12 Humphreys Co 12-03.25 12-02.25 NWI 2
5 Jones, Tyranesha 10 Humphreys Co 13-11.00 12-01.75 NWI 1
6 Moore, Natija 11 Winona High 11-07.50 NWI
-- Wiggins, Jariah 7 J. F. Kenned ND NWI
Event 146 Girls Long Jump 2A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Burns, Jasmine 9 Canton High 16-00.00 15-06.00 NWI 8
2 Farve, Trinity 12 Canton High 15-10.00 14-08.00 NWI 6
3 Anderson, Makayla 11 Canton High 15-05.00 14-06.00 NWI 4
4 Cathey, Destini 11 Senatobia Hi 12-10.50 12-11.00 NWI 2
5 Pegues, Casiah 9 Senatobia Hi 12-07.00 12-00.75 NWI 1
-- Edwards, Marianna 11 Yazoo City H ND NWI
-- Diew, Jasmine 7 Yazoo City H ND NWI
-- Parker, Tam 11 Gentry High 14-04.50 ND NWI
-- Conrod, Mercedes 10 Gentry High ND NWI
-- Norwood, Sha'korie 12 Senatobia Hi 15-11.00 ND NWI
Event 151 Boys Long Jump 1A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Clark, Dedric 11 Winona High 21-06.00 21-03.00 NWI 8
2 Smith, Nathan 11 Humphreys Co 18-01.50 NWI 6
3 Berry, Savon 12 Humphreys Co 17-10.00 NWI 4
4 Robinson, Marcus 10 Humphreys Co 17-07.50 NWI 2
5 Olton, Chris 10 Winona High 17-04.00 NWI 1
6 Curry, Dorian 9 Winona High 15-08.00 NWI
7 Shelton, Reginald 11 J. F. Kenned 14-07.00 NWI
-- Williams, Tyler 11 J. F. Kenned ND NWI
Event 152 Boys Long Jump 2A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Wash, Damerius 11 Canton High 21-00.00 20-02.75 NWI 8
2 Rogers, Jermaal 12 Canton High 20-09.50 19-08.50 NWI 6
3 Hardin, Tyrese 12 Senatobia Hi 18-04.00 19-04.00 NWI 4
4 Harris, Jarius 10 Senatobia Hi 19-08.00 18-11.00 NWI 2
5 Powell, Alvarez 11 Senatobia Hi 20-05.50 18-10.00 NWI 1
-- Banks, Chavis 12 Yazoo City H ND NWI
-- Stewart, Desmond 12 Canton High 22-06.50 ND NWI
Event 157 Girls High Jump 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Wiggins, Jariah 7 J. F. Kenned 4-02.00 8
-- Ellis, Lataria 9 Winona High NH
Event 158 Girls High Jump 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Davis, Amiracle 11 Canton High 4-08.00 4-08.00 8
2 Richardson, Athena 10 Senatobia Hi 4-06.00 4-06.00 6
3 Poston, Jada 10 Canton High 4-06.00 4-03.00 4
4 Blanks, Alexis 12 Senatobia Hi 4-00.00 4-02.00 2
-- Cathey, Destini 11 Senatobia Hi 4-00.00 NH
-- Gatlin, Jarmesha 12 Gentry High NH
-- Minor, Mya 10 Gentry High 4-02.00 NH
Event 163 Boys High Jump 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Hart, Jordan 12 Humphreys Co 6-02.00 6-00.00 8
2 Olton, Chris 10 Winona High 5-06.00 6
3 Gholston, Malcolm 9 Winona High 5-04.00 5-04.00 4
-- Love, Timie 8 Winona High NH
-- Clifton, A'Darrin 11 J. F. Kenned NH
-- Fields, James 11 Humphreys Co NH
-- Williams, Tyler 11 J. F. Kenned NH
Event 164 Boys High Jump 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Rogers, Jermaal 12 Canton High 6-06.00 6-02.00 8
2 Hardin, Tyrese 12 Senatobia Hi 5-08.00 5-08.00 5
3 Thomas Jr., Ray 11 Senatobia Hi 5-06.00 J5-08.00 5
4 Powell, Alvarez 11 Senatobia Hi 6-00.00 5-06.00 1.50
5 Stewart, Desmond 12 Canton High 6-08.00 J5-06.00 1.50
-- Washington, Tommie 10 Yazoo City H NH
Event 169 Girls Shot Put 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Branch, Cierra 10 J. F. Kenned 35-01.00 30-08.00 8
2 Franklin, Daija 9 J. F. Kenned 27-02.50 29-11.00 6
3 Lloyd, Tanzania 9 J. F. Kenned 26-11.00 28-11.00 4
4 Moore, Natija 11 Winona High 26-00.00 2
5 Weathersby, Natori 11 Winona High 27-11.50 23-01.00 0.50
5 Burt, Tamia 9 Winona High 23-01.00 0.50
Event 170 Girls Shot Put 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Jennings, Jowanda 10 Greenville H 31-03.50 27-06.00 8
2 Butts, Kosha 12 Senatobia Hi 28-03.00 25-11.00 6
3 Wilson, Jakeria 12 Senatobia Hi 26-01.50 25-08.00 4
4 Powers, Carly 10 Senatobia Hi 24-03.50 24-04.00 2
5 Body, Nya 11 Canton High 29-06.50 24-02.00 1
6 Mauriana, Smith 8 Greenville H 22-01.00
6 Smith, Jimaya 11 Greenville H 22-04.00 22-01.00
-- Bradfield, Kenia 7 Yazoo City H ND
-- Lewis, Ashala 10 Canton High 26-09.00 ND
-- Smith, Keitara 8 Yazoo City H ND
-- Lewis, Destane 8 Yazoo City H ND
-- Hayes, Mercedes 10 Gentry High ND
-- Lyons, Jakeyla 10 Gentry High ND
-- Smith, Jalaceia 10 Canton High 24-09.00 ND
Event 175 Boys Shot Put 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Phillips, Jalen 10 Winona High 36-05.00 41-00.50 8
2 Baskin, Marquavious 12 Winona High 32-06.50 35-05.50 6
3 McCorkley, Quentin 9 Winona High 35-03.00 33-09.00 4
-- Loggins, Jamarrio 11 J. F. Kenned ND
-- White, JaWwarren 11 J. F. Kenned ND
Event 176 Boys Shot Put 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Henderson, Tovell 11 Senatobia Hi 45-00.00 38-10.00 8
2 Lewis, Cornelius 9 Canton High 42-00.00 38-02.50 6
3 Simmons, Thomas 10 Canton High 41-00.00 33-08.00 4
4 Cosie, James 9 Greenville H 33-02.00 2
5 Brown, Jeremiah 10 Canton High 41-00.00 32-09.00 1
6 Price, Myron 9 Greenville H 32-08.00
7 Willie, Demetric 11 Senatobia Hi 29-00.00 30-07.00
8 Scott, Isaac 9 Senatobia Hi 28-04.00
-- Barton, Sam 12 Yazoo City H ND
-- Richardson, Dearrius 12 Yazoo City H ND
-- Hobbs, DeAnthony 12 Greenville H 33-11.00 ND
Event 181 Girls Discus Throw 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Weathersby, Natori 11 Winona High 112-04 99-01 8
2 Lloyd, Tanzania 9 J. F. Kenned 78-06 67-11 6
3 Moore, Natija 11 Winona High 60-10 4
4 Franklin, Daija 9 J. F. Kenned 48-10 60-04 2
5 Homrighausen, Caitlyn 10 Winona High 56-08.50 58-09 1
6 Jones, Abagail 12 J. F. Kenned 91-03 42-08
Event 182 Girls Discus Throw 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Wilson, Jakeria 12 Senatobia Hi 72-02 80-09 8
2 Jennings, Jowanda 10 Greenville H 79-03 75-03 6
3 Body, Nya 11 Canton High 69-08.50 62-10 4
4 Leverson, Tyashia 10 Senatobia Hi 60-06 57-06 2
5 Mauriana, Smith 8 Greenville H 59-00 57-02 1
6 Smith, Jimaya 11 Greenville H 53-03 53-04.50
7 Butts, Kosha 12 Senatobia Hi 58-07 53-04
-- Bradfield, Kenia 7 Yazoo City H ND
-- Lewis, Ashala 10 Canton High ND
-- Smith, Keitara 8 Yazoo City H ND
-- Lewis, Destane 8 Yazoo City H ND
-- Hayes, Mercedes 10 Gentry High ND
-- Lyons, Jakeyla 10 Gentry High ND
-- Smith, Jalaceia 10 Canton High ND
Event 187 Boys Discus Throw 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Phillips, Jalen 10 Winona High 117-02 116-02 8
2 Davis, Javon 11 Winona High 16-05.50 113-00 6
3 Gross, Marquitio 12 Winona High 106-07 92-00 4
4 Jones, Azariah 12 J. F. Kenned 60-04 2
-- Hart, Jordan 12 Humphreys Co ND
-- McCallum, Marquice 10 Humphreys Co ND
Event 188 Boys Discus Throw 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Taylor, Jarius 9 Canton High 110-00 108-10 8
2 Jones, Keeland 10 Canton High 100-00 94-06 6
3 Lewis, Cornelius 9 Canton High 105-00 94-04 4
4 Cosie, James 9 Greenville H 93-02 90-10 2
5 Price, Myron 9 Greenville H 82-03 88-00 1
6 Syme, Austin 10 Senatobia Hi 87-09 82-03
7 Henderson, Tovell 11 Senatobia Hi 82-01 79-00
8 Scott, Isaac 9 Senatobia Hi 74-04
-- Banks, Chavis 12 Yazoo City H ND
-- Richardson, Dearrius 12 Yazoo City H ND
-- Hobbs, DeAnthony 12 Greenville H 95-03 ND
Event 193 Girls Triple Jump 1A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Weathersby, Tyra 9 Winona High 31-07.75 NWI 8
2 Ford, Tyonna 9 Winona High 27-03.50 30-03.00 NWI 6
-- Myles, Reneshia 7 J. F. Kenned ND NWI
Event 194 Girls Triple Jump 2A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Anderson, Makayla 11 Canton High 33-07.00 33-06.50 NWI 8
2 Farve, Trinity 12 Canton High 34-00.00 32-03.50 NWI 6
3 Davis, Amiracle 11 Canton High 34-03.00 31-08.00 NWI 4
-- Norwood, Sha'korie 12 Senatobia Hi 34-09.50 ND NWI
-- Johnson, Alyndria 8 Senatobia Hi ND NWI
-- Pegues, Casiah 9 Senatobia Hi 27-07.00 ND NWI
-- Gamble, Rykesha 11 Gentry High 31-04.50 ND NWI
-- Parker, Tam 11 Gentry High 30-06.00 ND NWI
Event 199 Boys Triple Jump 1A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Clark, Dedric 11 Winona High 40-00.75 41-07.50 NWI 8
2 Coffee, Andarious 9 Winona High 33-04.00 34-00.00 NWI 6
3 McCullough, Keaundre 10 Humphreys Co 31-07.50 NWI 4
4 Shelton, Reginald 11 J. F. Kenned 28-07.50 NWI 2
5 Hayes, Isaiah 10 J. F. Kenned 27-10.00 NWI 1
-- Copprue, Johnny 10 Humphreys Co ND NWI
-- Love, Timie 8 Winona High ND NWI
-- James, Tyric 12 Humphreys Co 38-02.00 ND NWI
Event 200 Boys Triple Jump 2A
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Rogers, Jermaal 12 Canton High 42-05.00 41-08.50 NWI 8
2 Wash, Damerius 11 Canton High 43-10.00 41-04.00 NWI 6
3 Hardin, Tyrese 12 Senatobia Hi 41-08.00 39-09.00 NWI 4
4 Powell, Alvarez 11 Senatobia Hi 42-04.00 38-04.00 NWI 2
5 Wooten, Kavan 9 Senatobia Hi 37-11.50 33-04.50 NWI 1
-- Stewart, Desmond 12 Canton High 43-07.00 ND NWI
Event 205 Girls Pole Vault 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
-- Robertson, Kristen 11 Winona High 6-00.00 NH
Event 206 Girls Pole Vault 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Rhone, Casey 10 Senatobia Hi 6-00.00 6-00.00 8
2 Meredith, Kendal 10 Senatobia Hi J6-00.00 6
3 Deberry, Jasmine 9 Senatobia Hi 5-06.00 4
4 Thomas, Michelle 11 Greenville H 6-06.00 5-00.00 2
Event 211 Boys Pole Vault 1A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Palmertree, Mitchell 12 Winona High 9-06.00 8-06.00 8
2 Murphy, Dalton 11 Winona High 9-00.00 8-00.00 6
3 Walton, Michael 9 Winona High 7-06.00 7-00.00 4
Event 212 Boys Pole Vault 2A
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Jackson, Monterrius 11 Senatobia Hi 8-06.00 9-00.00 8
2 Rhone, Dodger 11 Senatobia Hi 9-00.00 J9-00.00 6
3 Rhone, Koby 8 Senatobia Hi 6-06.00 4
4 Harvey, Labroski 11 Canton High 9-00.00 6-00.00 2
-- Matthews, Javontae 10 Canton High 9-00.00 NH